Korzystaj z powiadomień Evernote... w Nozbe

Michał Śliwiński — №2 z Jakubem Ujejskim

W najnowszej wersji Nozbe — Nozbe 1.9 — wprowadziliśmy trzy świetne funkcje: możliwość zapraszania do projektów nawet tych osób, które nie sa zarejestrowane w Nozbe, powiadomienia push i synchronizacja powiadomień z Evernote'a. Zobacz, jak działa to ostatnie udogodnienie:

Powiadomienia Evernote są super… ale w Nozbe, zyskują dodatkowy potencjał

Kiedy Evernote wprowadził powiadomienia, doszły mnie słuchy, że to bezpośrednia konkurencja dla Nozbe. Jednak ja się z tym zupełnie nie zgadzam. Uważam, że to wspaniałe rozwiązanie dla osób, które nie są jeszcze gotowe na to, by stosować wyspecjalizowane narzędzia do zarządzania czasem i projektami, jak Nozbe. Jeśli jednak postawisz na Nozbe i połączysz go ze swym kontem w Evernote, zyskasz całe spektrum dodatkowych możliwości. Twoje notatki z Evernote'a zostają automatycznie zapisane także jako zadania w Nozbe. Możesz je więc przypisywać do konkretnych projektów i kontekstów, możesz nadać im deadline, czas potrzebny na ich realizację a także uszczegółowić komentarzami. Obejrzyj poniższy filmik i zobacz, jak ja to robić:

Sponsorem Productive! Magazine jest Nozbe

Jak może wiesz, produktywność to moja pasja. Moją misją jest zaś pomaganie ludziom z całego świata w skutecznym organizowaniu działań i ich efektywnej realizacji. Dlatego też, jako twórca i CEO Nozbe, zdecydowałem się wydawać magazyn, który właśnie czytasz. Czasopismo dla Ciebie jest bezpłatne. Jednak jego przygotowanie — nie :-) Koszty te pokrywa Nozbe. Polecam Nozbe kiedy będziecie szukali narzędzia do zarządzania projektami i czasem oraz efektywnej komunikacji dla siebie lub firmy. Dziękuję!

Aby uzyskać więcej informacji, wejdź na naszą stronę WWW.

Michael sliwinski

Michał Śliwiński

Redaktor naczelny Productive! Magazine, twórca i CEO Nozbe (aplikacji do zarządzania czasem) oraz współautor bestsellerowej książki pt.: „#iPadOnly”.

Strona Michała Znajdź Michała na Twitterze Przeczytaj książkę #iPadOnly