Oferta pracy: programista JavaScript — front-end developer

Michał Śliwiński — №9 ze Sławkiem Muturi

W związku z ewolucją naszej aplikacji i planami rozwoju firmy potrzebujemy więcej rąk do pracy, a konkretnie do rozwijania naszego produktu. Może wśród czytelników Productive! Magazine lub Waszych znajomych znajdzie się osoba spełniająca wszystkie wymagania i zainteresowana pracą zdalną w super-firmie :)?

Co oferujemy?

Odpowiedzialność i zadania

Wymagania

Wiedza i umiejętności obowiązkowe:

Wiedza i umiejętności mile widziane:

Jak aplikować o pracę?

Jeśli jesteś zainteresowany/-na pracą, wyślij do nas mailem (pytania@nozbe.com) swoje CV w języku angielskim a skontaktujemy się z Tobą.

P.S. Nozbe jest sponsorem Productive! Magazine

Jak już wiesz, produktywność to moja pasja. Moją misją jest zaś pomaganie ludziom z całego świata w skutecznym organizowaniu działań i ich efektywnej realizacji. Dlatego też, jako twórca i CEO Nozbe, zdecydowałem się wydawać magazyn, który właśnie czytasz. Czasopismo dla Ciebie jest bezpłatne. Jednak jego przygotowanie — nie :-) Koszty te pokrywa Nozbe. Polecam Nozbe kiedy będziesz szukać narzędzia do zarządzania projektami i czasem oraz efektywnej komunikacji dla siebie lub firmy. Dziękuję!

Michał Śliwiński

Aby uzyskać więcej informacji o Nozbe, wejdź na naszą stronę WWW.

Michael sliwinski

Michał Śliwiński

Redaktor naczelny Productive! Magazine, twórca i CEO Nozbe (aplikacji do zarządzania czasem) oraz autor bestsellerowych książek pt.: „#iPadOnly” i „It’s all about Passion”.

Strona Michała Znajdź Michała na Twitterze Przeczytaj książkę #iPadOnly