Oddajemy Nozbe 2.0 w twoje ręce!

Michał Śliwiński — №8 z Mariuszem Gralewskim

Witaj w nowej erze produktywności na Macu, Windowsie, Linuksie, Androidzie, iPadzie i Phonie. Z radością ogłaszamy wydanie Nozbe 2.0. Nasza nowa aplikacja to nadal Nozbe, z tym, że szybsze, łatwiejsze w użyciu, z jeszcze większą liczbą funkcji… a do tego wyjątkowo mobilne. Włożyliśmy mnóstwo pracy w jego przygotowanie, a naszym głównym celem, jak zawsze, była twoja satysfacja i wysoka skuteczność.

Nowe funkcje

Stworzyliśmy całą aplikację praktycznie od nowa. To czwarta wersja Nozbe od jego premiery w 2007 r., ale za to najważniejsza, dlatego nazwaliśmy ją Nozbe 2.0. Pracowaliśmy nad nią ponad rok. Oto co nowego przygotowaliśmy:

Zobacz Nozbe 2.0 w akcji

Przedstawiamy Ci krótki film instruktażowy, w którym krok po kroku zademonstrujemy Ci, jak skutecznie używać naszej aplikacji. W ciągu niecałych 15 minut poznasz Nozbe 2.0 i jego receptę na świetną produktywność:

Do biegu, gotowi, start…

Aby uzyskać dostęp do Nozbe 2.0 już teraz zaloguj się do naszej aplikacji webowej lub pobierz jedną z aplikacji natywnych na Maca, Windows, Linuksa, Androida, iPada lub iPhone'a - wszystkie aplikacje dostępne są od dziś na naszej stronie WWW, w App Store i Google Play. Przygotowanie wersji na Windows Phone zaplanowaliśmy na kolejne miesiące.

P.S. Nozbe jest sponsorem Productive! Magazine

Jak już wiesz, produktywność to moja pasja. Moją misją jest zaś pomaganie ludziom z całego świata w skutecznym organizowaniu działań i ich efektywnej realizacji. Dlatego też, jako twórca i CEO Nozbe, zdecydowałem się wydawać magazyn, który właśnie czytasz. Czasopismo dla Ciebie jest bezpłatne. Jednak jego przygotowanie — nie :-) Koszty te pokrywa Nozbe. Polecam Nozbe kiedy będziesz szukać narzędzia do zarządzania projektami i czasem oraz efektywnej komunikacji dla siebie lub firmy. Dziękuję!

Michał Śliwiński

Aby uzyskać więcej informacji o Nozbe, wejdź na naszą stronę WWW.

Michael sliwinski

Michał Śliwiński

Redaktor naczelny Productive! Magazine, twórca i CEO Nozbe (aplikacji do zarządzania czasem) oraz autor bestsellerowych książek pt.: „#iPadOnly” i „It’s all about Passion”.

Strona Michała Znajdź Michała na Twitterze Przeczytaj książkę #iPadOnly