Oferta pracy: Dział obsługi klienta Nozbe - 1/4 etatu

Michał Śliwiński — №7 z Jakubem Lipińskim

W związku z ewolucją naszej aplikacji i planami rozwoju firmy poszukujemy nowych pracowników do działu obsługi klienta. Może wśród czytelników Productive! Magazine znajdzie się osoba spełniająca wszystkie wymagania i zainteresowana pracą zdalną w Nozbe?

Nasz zespół

Z miesiąca na miesiąc społeczność użytkowników Nozbe powiększa się i rozwija. Bardzo nas to cieszy. Wychodząc na przeciw ich oczekiwaniom, postanowiliśmy powiększyć dział obsługi klienta o kolejne osoby. Obecnie w skład zespołu wchodzą trzy pracowniczki zatrudnione w pełnym wymiarze godzin. Aby je odciążyć, poszukujemy ludzi chętnych współpracować z nami na stałe na ¼ etatu.

Idealna praca dla młodego tłumacza/tłumaczki, którzy poszukują „strategicznego klienta”

Praca w dziale wsparcia klienta w Nozbe to idealna praca dla freelancerów, którzy codziennie tłumaczą teksty dla klientów, ale chcieliby mieć stałą, comiesięczną pensję za pracę około 2 godzin dziennie, polegającą na odpowiadaniu na maile naszych klientów.

W Nozbe pracujemy zdalnie, co oznacza, że swoje obowiązki wykonujemy z domu, ogrodu lub kawiarni. Cenimy sobie uczciwość, poczucie humoru, zaangażowanie i ciekawe pomysły. Nowym pracownikom oferujemy szkolenie adaptacyjne, cierpliwą opiekę managera i wsparcie całego działu, a potem — już tylko ciekawą pracę w zgranym zespole oraz codzienny kontakt z językami obcymi i możliwości awansu.

Języki, na które stawiamy

Poza obowiązkową znajomością języka polskiego i angielskiego (na poziomie minimum CAE, preferowane CPE), szukamy osób wyspecjalizowanych i znających biegle jeden z następujących języków:

Zapraszamy kandydatów, którzy spełniają wszystkie wymienione niżej wymogi:

  1. bardzo dobra organizacja pracy własnej i samodyscyplina umożliwiające efektywną pracę zdalną,
  2. świetna znajomość swoich trzech języków: polskiego, angielskiego (min. CAE, preferowane CPE) oraz jednego z wyżej wymienionych języków obcych (płynny, najchętniej w czasie lub po studiach kierunkowych i pobycie w tamtych rejonach),
  3. pisanie bezwzrokowe na klawiaturze min. 50 słów na minutę (sprawdź się — do zgłoszenia prosimy załączyć zrzut ekranu z wynikiem testu w j. angielskim lub polskim),
  4. chęć nauki, otwartość i chęć pomocy innym w oparciu o posiadaną wiedzę,
  5. skrupulatność, punktualność,
  6. przynajmniej podstawowa znajomość zasad funkcjonowania aplikacji desktopowych i mobilnych,
  7. wysoka kultura osobista.

Obowiązki:

Kontakt

Jesteś zainteresowany/zainteresowany? A może znasz, kogoś, kto ma wystarczające kwalifikacje i odnalazłby się w naszym zespole?

Zainteresowane i spełniające wymogi osoby zapraszamy do kontaktu i przesyłania CV wraz z wynikami testu.

Więcej informacji o ofercie znajdziesz tutaj

P.S. Nozbe jest sponsorem Productive! Magazine

Jak już wiesz, produktywność to moja pasja. Moją misją jest zaś pomaganie ludziom z całego świata w skutecznym organizowaniu działań i ich efektywnej realizacji. Dlatego też, jako twórca i CEO Nozbe, zdecydowałem się wydawać magazyn, który właśnie czytasz. Czasopismo dla Ciebie jest bezpłatne. Jednak jego przygotowanie — nie :-) Koszty te pokrywa Nozbe. Polecam Nozbe kiedy będziesz szukać narzędzia do zarządzania projektami i czasem oraz efektywnej komunikacji dla siebie lub firmy. Dziękuję!

Michał Śliwiński

Aby uzyskać więcej informacji o Nozbe, wejdź na naszą stronę WWW.

Michael sliwinski

Redaktor naczelny Productive! Magazine, twórca i CEO Nozbe (aplikacji do zarządzania czasem) oraz autor bestsellerowych książek pt.: „#iPadOnly” i „It’s all about Passion”.

Strona Michała Znajdź Michała na Twitterze Przeczytaj książkę #iPadOnly