Nozbe 2.0 beta

Michał Śliwiński — №6 z Arturem Kurasińskim

Po roku programowania, przeprowadzania burz mózgów, pracowania po godzinach w końcu możemy pokazać Ci przyszłość Nozbe i przyszłość produktywności: Nozbe 2.0 beta.

Nozbe napisane praktycznie od nowa

Po ponad siedmiu latach pracy nad naszym narzędziem zdecydowaliśmy wykorzystać cały bagaż doświadczeń, które zebraliśmy, i stworzyć nowe, super-mobilne, mega-szybkie i pięknie zaprojektowane aplikacje na urządzenia mobilne i stacjonarne.

Przejdź na stronę Nozbe 2.0 beta lub kliknij poniżej i obejrzyj filmik, w którym prezentuję pierwszą publiczną wersję owoców naszej pracy.

Pozwól, że odpowiem na kilka pytań, które możesz mieć w związku z wydaniem nowej wersji Nozbe:

Co to jest Nozbe 2.0?

Gdzie mogę pobrać Nozbe 2.0 na moje urządzenie?

Kiedy dostępne będą kolejne wersje „beta”?

Planujemy wydawać kolejne, usprawnione wersje beta co dwa tygodnie — obecnie dostępna jest Nozbe 2.0 „beta” nr 2. Śledź nas na Twitterze albo czytaj naszego bloga.

Kiedy nastąpi wydanie ostatecznej wersji Nozbe 2.0?

We wrześniu. Nie możemy się doczekać, kiedy wszyscy użytkownicy będą mogli korzystać z OneNozbe. Tymczasem stabilną wersją programu jest dostępna publicznie wersja 1.9.X.

Czy Nozbe beta jest wersją stabilną i nie zawiera błędów?

Nic z tych rzeczy. Wiele funkcji nie działa poprawnie. To produkt „beta”, czyli testowy. Działa na tyle dobrze, by korzystali z niego tylko „najodważniejsi” użytkownicy, jednak nie zalecam korzystania z tej wersji do przeprowadzania kluczowych projektów. Z „bety” korzystasz tylko na własne ryzyko :)

Przeczytaj listę znanych nam problemów i bugów wykrytych jak dotąd w wersji „beta”.

Nozbe jest sponsorem Productive! Magazine

Jak już wiesz, produktywność to moja pasja. Moją misją jest zaś pomaganie ludziom z całego świata w skutecznym organizowaniu działań i ich efektywnej realizacji. Dlatego też, jako twórca i CEO Nozbe, zdecydowałem się wydawać magazyn, który właśnie czytasz. Czasopismo dla Ciebie jest bezpłatne. Jednak jego przygotowanie — nie :-) Koszty te pokrywa Nozbe. Polecam Nozbe kiedy będziesz szukać narzędzia do zarządzania projektami i czasem oraz efektywnej komunikacji dla siebie lub firmy. Dziękuję!

Michał Śliwiński

Aby uzyskać więcej informacji o Nozbe, wejdź na naszą stronę WWW.

Michael sliwinski

Michał Śliwiński

Redaktor naczelny Productive! Magazine, twórca i CEO Nozbe (aplikacji do zarządzania czasem) oraz autor bestsellerowych książek pt.: „#iPadOnly” i „It’s all about Passion”.

Strona Michała Znajdź Michała na Twitterze Przeczytaj książkę #iPadOnly