OneNozbe

Michał Śliwiński — №4 z Maćkiem Budzichem

Nowoczesność i produktywność

Oprócz stopniowego ulepszania dostępnego obecnie na rynku Nozbe mój cały zespół programistów pracuje bez wytchnienia nad zupełnie nową odsłoną naszej aplikacji. Budujemy ją w oparciu o trzy filary nowoczesnej produktywności, o których pisałem w zeszłym miesiącu. Pamiętasz? Chodzi o mobilność, współpracę i inspirację :) Nozbe 2.0, bo właśnie ta wersja narzędzia będzie przełomem, nosi roboczą nazwę „One Nozbe”. Oznacza ona, że korzystanie z aplikacji na różnych urządzeniach będzie gwarantować Ci takie same, w pełni pozytywne doświadczenia.

Robocza nazwa Nozbe 2.0 to „OneNozbe”. Skąd się wzięła? Stąd, że będzie to praktycznie to samo Nozbe na wszystkie urządzenia, szczególnie biorąc pod uwagę:

Dzięki temu, użytkownicy Nozbe mogą liczyć na niespotykany dotąd komfort pracy nawet mimo częstego „przesiadania się” z jednego urządzenia na drugie. Aplikacja będzie oczywiście zaprojektowania tak, aby przestrzeń ekranu dostępna na poszczególnych urządzeniach została maksymalnie wykorzystana.

Technologia OneNozbe w pigułce

W skrócie chodzi o to, że Nozbe na iPhonie lub smartfonie z Androidem będzie tak samo funkcjonalne jak Nozbe na Macu lub komputerze z Windowsem. Mobilne Nozbe nie będzie tylko „słabszą” wersją programu. Wszystkie aplikacje będą zaprojektowane tak, by optymalnie wykorzystać wielkość ekranu i sposób sterowania urządzeniem (dotykowe / za pomocą myszy), przy czym użytkownik odniesie wrażenie, że to jedno i to samo narzędzie. I właśnie to jest dla nas priorytetem. Ikony i przyciski będą w tym samym miejscu, będziecie mieli do dyspozycji dokładnie te same funkcje, nawet na małym ekranie iPhone'a - wszystko po to, aby praca z Nozbe była komfortowa i pomogła Wam osiągać założone cele. Dzięki dużo prostszemu designowi, nigdy nie poczujecie się przytłoczeni zbyt dużą liczbą opcji i dodatków, choć w rękach będzie mieli ultra-mocne narzędzie.

Szybkość

I daję słowo — Nozbe 2.0 będzie szybkie. Dużo szybsze niż teraz. Przyjaciel, który testuje wersję alfa „OneNozbe” przyznał, że to najszybsza apka na jego iPhonie! Nieźle, prawda?

Pełną parą pracujemy nad wszystkimi wersjami Nozbe jednocześnie. Chcemy udostępnić Wam Nozbe 2.0 od razu jako aplikację webową, na Maca, na komputery z systemem Windows, na iPhone'y, iPady i urządzenia z Androidem. Wkrótce potem zajmiemy się wersją na Windows Phone 8 i Windows „metro/new UI”, więc bądźcie gotowi :-)

Nozbe 2.0 - fundament kolejnych zmian

Nozbe 2.0 to początek daleko idących ulepszeń. „OneNozbe” będzie oczywiście zawierać wiele funkcji, o które najczęściej prosicie (np.: edycja kilku zadań na raz, więcej opcji filtrowania i sortowania itd.), ale będzie też punktem wyjścia do następnych usprawnień i pomysłów na podwyższenie produktywności. Opracowaliśmy super-plan na najbliższe lata, więc bądźcie z nami. Wielki przełom przewidujemy w ostatnim kwartale tego roku.

Dzięki „OneNozbe” 2.0 wytyczymy nowy tor dla rozwoju produktywności i wierzymy, że bardzo Wam się to spodoba!

Sponsorem Productive! Magazine jest Nozbe

Jak już wiesz, produktywność to moja pasja. Moją misją jest zaś pomaganie ludziom z całego świata w skutecznym organizowaniu działań i ich efektywnej realizacji. Dlatego też, jako twórca i CEO Nozbe, zdecydowałem się wydawać magazyn, który właśnie czytasz. Czasopismo dla Ciebie jest bezpłatne. Jednak jego przygotowanie — nie :-) Koszty te pokrywa Nozbe. Polecam Nozbe kiedy będziesz szukać narzędzia do zarządzania projektami i czasem oraz efektywnej komunikacji dla siebie lub firmy. Dziękuję!

Aby uzyskać więcej informacji o Nozbe, wejdź na naszą stronę WWW.

Michael sliwinski

Michał Śliwiński

Redaktor naczelny Productive! Magazine, twórca i CEO Nozbe (aplikacji do zarządzania czasem) oraz współautor bestsellerowej książki pt.: „#iPadOnly”.

Strona Michała Znajdź Michała na Twitterze Przeczytaj książkę #iPadOnly