Mobilność, współpraca, inspiracja

Michał Śliwiński — №3 z Michałem Szafrańskim

Podczas niedawnej podróży do Japonii miałem zaszczyt zobaczyć się z Użytkownikami Nozbe. Spotkanie odbyło się w jednym z modniejszych miejsc w Tokio i jednym z większych sklepów Apple na świecie — w Apple Store Ginza. Wydarzenie okazało się wielkim sukcesem, a ja miałem przyjemność pokazać licznie przybyłym gościom, jak będzie wyglądać i działać przygotowywane przez nas „Nozbe 2.0”. Omówiłem też trzy główne filary, na których opiera się nasza wizja przyszłości Nozbe i produktywności w ogóle.

Mobilność, współpraca, inspiracja

Chciałem, aby uczestnicy spotkania w Tokio zapamiętali te trzy kwestie:

1. Mobilność

Ludzie produktywni są mobilni i korzystają z różnych urządzeń — naszym celem jest obecność na każdym z nich, co, biorąc pod uwagę zestaw naszych aplikacji, wychodzi nam jak dotąd doskonale. W planach mamy jednak pójście o kolejny krok do przodu i dostosowanie Nozbe 2.0 do jeszcze większej ilości platform!

2. Współpraca

Zawsze podkreślamy, jak ważna jest kooperacja. Za szczególnie istotne uważamy wsparcie, którego potrzebujemy podczas wdrażania, a potem — regularnego stosowania Getting Things Done (GTD) lub innych technik zwiększających produktywność. Udostępnianie projektów i komentowanie zadań to funkcje, jakie oferujemy od wielu lat, choć jak pewnie pamiętasz, w tym roku wraz z wprowadzeniem Nozbe 1.9 weszliśmy na wyższy poziom — projekty dzielić można teraz także z osobami, które nie mają konta w Nozbe. Nozbe 2.0 tą funkcję rozwinie i usprawni jeszcze bardziej.

Mam też nadzieję, że uda nam się zmienić przyzwyczajenia wielu osób i przekonać je, by przestały traktować e-mail jako swe podstawowe narzędzie do współpracy i zarządzaniu projektami. Jak dla mnie, jest to klucz do zwiększenia produktywności.

3. Inspiracja

Co miesiąc przygotowujemy dla Was Productive! Magazine po angielsku i po polsku. Daliśmy Wam kurs „10 kroków do maksymalnej produktywności” i publikujemy lokalne wersje Productive! Magazine — w języku japońskim oraz hiszpańskim. Zaczęliśmy też prace nad następnymi wersjami. Mamy mnóstwo kolejnych pomysłów na to, jak zainspirować Was do podwyższania produktywności.

Nasze trzy filary — mobilność, współpraca, inspiracja — to hasła przewodnie na nadchodzące lata.

Sponsorem Productive! Magazine jest Nozbe

Jak już wiesz, produktywność to moja pasja. Moją misją jest zaś pomaganie ludziom z całego świata w skutecznym organizowaniu działań i ich efektywnej realizacji. Dlatego też, jako twórca i CEO Nozbe, zdecydowałem się wydawać magazyn, który właśnie czytasz. Czasopismo dla Ciebie jest bezpłatne. Jednak jego przygotowanie — nie :-) Koszty te pokrywa Nozbe. Polecam Nozbe kiedy będziesz szukać narzędzia do zarządzania projektami i czasem oraz efektywnej komunikacji dla siebie lub firmy. Dziękuję!

Aby uzyskać więcej informacji o Nozbe, wejdź na naszą stronę WWW.

Michael sliwinski

Michał Śliwiński

Redaktor naczelny Productive! Magazine, twórca i CEO Nozbe (aplikacji do zarządzania czasem) oraz współautor bestsellerowej książki pt.: „#iPadOnly”.

Strona Michała Znajdź Michała na Twitterze Przeczytaj książkę #iPadOnly