Remag – rewolucyjna, mobilna wersja twojego bloga

Michał Śliwiński — №11 z Wiktorem Sarotą

Zmień mobilne oblicze swojego bloga – stwórz własną aplikację

Ludzie coraz częściej czytają na smartfonach i tabletach. W Stanach Zjednoczonych większość mediów cyfrowych ich odbiorcy czytają/oglądają poprzez aplikacje mobilne a nie przeglądarki. I ty powinieneś się tam znaleźć – na głównych ekranach urządzeń swoich czytelników. Powinieneś być z nimi w bezpośrednim kontakcie i podawać im nowe posty jak na tacy.

Odkryj nowe możliwości publikowania w sieci — skróć 3 miesiące do zaledwie 3 minut…

Jak zwykły blogger może stworzyć własną aplikację, nie wydając setek złotych, a potem nie czekając miesięcy na opublikowanie jej w App Storze i w Google Play? Dzięki Remag, blogger taki jak ty może mieć profesjonalną appkę na iPhone'a, iPada lub urządzenia z Androidem bezpośrednio ze swojego bloga na WordPressie.

Zbliż się do swoich czytelników… i zdobądź ich jeszcze więcej

Czy nie jest przypadkiem tak, że choć przez lata udało Ci się zbudować ruch na blogu, najczęściej ludzie czytają jeden artykuł i odchodzą… i już nie wracają?

Aplikacja mobilna to narzędzie, które pozwoli Ci zacieśnić relacje z czytelnikami, nie musząc prosić ich o adresy mailowe ani inne dane. Remag pozwoli Ci w łatwy sposób wygenerować własny magazyn w formie aplikacji podobny do naszego „Productive! Magazine” czy aplikacji „Nozbe magazine".

Dlaczego potrzebujesz aplikacji?

Ponieważ chcesz, aby ludzie czytali Twoje wpisy i wracali po nowe. Pragniesz pozostawać w kontakcie z czytelnikami. Aplikacja to:

Dlaczego Remag?

Prostota. Tradycyjni wydawcy spędzają całe dnie, przygotowując kolejne numery swoich magazynów. Wydają też na to niemałe kwoty. Z wordpressową wtyczką Remag zajmuje to raptem 3 minuty.

Niskie koszty. Nie musisz płacić tysięcy złotych za tworzenie aplikacji. Nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów, nie płacisz Apple ani Google za umieszczenie appki w ich sklepach… Uiszczasz miesięczny abonament i masz wszystko z głowy.

Szybkość. Twoja aplikacja powstaje w 3 prostych krokach. Raz. Dwa. Trzy. Gotowe!

Przedefiniuj content marketing — stwórz własną aplikację w zaledwie trzech krokach

Krok 1. Pobierz w Wordpressie wtyczkę Remag.

Zaloguj się na swoje konto w Wordpessie, pobierz wtyczkę Remag i aktywuj ją.

Krok 2. Stwórz pierwszy numer swojego mobilnego magazynu – zbierz wybrane posty ze swojego bloga

Po prostu wybierz kilka wpisów. Gotowe.

Krok 3. Sprawdź, jak wygląda Twoja aplikacja-magazyn i opublikuj go jeszcze tego samego dnia.

Pobierz naszą aplikację Preview na iOSa lub Androida. Zaloguj się i sprawdź, jak prezentuje się Twój blog w formie aplikacji.

Teraz już każdy poważny blogger może pozwolić sobie na własną aplikację!

Koszt jest zbliżony do miesięcznej opłaty, jaką uiszczasz za hosting na Wordpressie, a cała „operacja” zajmuje zaledwie 3 minuty! Pobierz na wordpressową wtyczkę Remag już dziś!

Obejrzyj film (w jęz. angielskim) o tym, jak działa Remag i dlaczego warto z niego skorzystać już dziś:

Michael sliwinski

Michał Śliwiński

Redaktor naczelny Productive! Magazine, twórca i CEO Nozbe (aplikacji do zarządzania czasem) oraz Remag. Autor bestsellerowych książek pt.: „#iPadOnly„ i „It’s all about Passion”.

Strona Michała Znajdź Michała na Twitterze Przeczytaj książkę #iPadOnly