W jaki sposób Nozbe pomoże Ci osiągnąć cele w 2015 r.

Michael Hyatt — №10 z Pawłem Nowakiem

Jeśli masz zamiar zrealizować cele zaplanowane na rok 2015, musisz mieć sposób na zorganizowanie swojej pracy i śledzenie postępów. Istnieje cały wachlarz narzędzi, które można wykorzystać. Ja wybrałem Nozbe.

Nozbe jest moim osobistym centrum dowodzenia — miejscem, w którym planuję, śledzę postępy i realizuję wszystkie najważniejsze zadania. Bez niego bym sobie nie poradził.

A czy wiedziałeś, że aplikację tę możesz wykorzystać także do osiągnięcia najistotniejszych celów, jakie obrałeś na 2015 rok? Oto trzy zalety tej strategii:

  1. To narzędzie, którego już używasz. Jeśli korzystasz z Nozbe do zarządzania zadaniami, możesz zrobić to samo z zarządzaniem celami. Nie musisz kupować ani opanowywać obsługi kolejnego narzędzia.
  2. To narzędzie dostępne na niemal wszystkie dostępne na rynku urządzenia. Dzięki temu twoje cele są ciągle widoczne, co sprzyja ich realizacji. Możesz pracować nad danym celem na komputerze w pracy lub na telefonie czy tablecie, będąc w drodze.
  3. To narzędzie proste i elastyczne. Wiele spośród dostępnych narzędzi do ustalania celów zmusza cię do dostosowania się do ich systemu i struktury. Często bywają przeładowane funkcjami. Nozbe jest naprawdę elastyczne i pozwala stworzyć własną strukturę, która sprawdza się w twoim przypadku najlepiej.

Wykorzystaj Nozbe do pracy nad swoimi celami, wykonując pięć prostych kroków:

Krok 1: stwórz odrębny projekt dla każdego z twoich celów.

step 1 — How Nozbe Can Help You Achieve Your Goals in 2015

Krok 2: przypisz każdemu celowi odpowiednie parametry.

step 2 — How Nozbe Can Help You Achieve Your Goals in 2015
step 21 — How Nozbe Can Help You Achieve Your Goals in 2015

Krok 3: każdemu celowi przypisz motywacje.

step 3 — How Nozbe Can Help You Achieve Your Goals in 2015

Krok 4: Dodaj zadania do każdego celu.

step 4 — How Nozbe Can Help You Achieve Your Goals in 2015

Krok 5: regularnie przeglądaj i rewiduj swoje cele.

step 5 — How Nozbe Can Help You Achieve Your Goals in 2015

Jak w przypadku każdego innego projektu, osiągniesz swoje cele pod warunkiem, że będziesz nad nimi pracować. Nie zrealizują się same. Musisz planować, śledzić postępy i rewidować założenia. Jak powiedział Jim Rohn, „Dyscyplina jest pomostem między celami i ich realizacją”.

Jak ludzie sukcesu organizują swoje sprawy i realizują zadania w 2015 roku?

Tony Robbins, John Maxwell, Dave Ramsey i 22 innych przedsiębiorców i liderów zdradza swoje najskuteczniejsze strategie i porady na łamach mojego nowego ebooka: „Set Yourself Up for Your Best Year Ever: The 8 Strategies of Super-Successful High Achievers Use to Prepare for the New Year”. Kliknij, by pobrać książkę za darmo.

P.S. Nozbe jest sponsorem Productive! Magazine

Jak już wiesz, produktywność to moja pasja. Moją misją jest zaś pomaganie ludziom z całego świata w skutecznym organizowaniu działań i ich efektywnej realizacji. Dlatego też, jako twórca i CEO Nozbe, zdecydowałem się wydawać magazyn, który właśnie czytasz. Czasopismo dla Ciebie jest bezpłatne. Jednak jego przygotowanie — nie :) Koszty te pokrywa Nozbe. Polecam Nozbe kiedy będziesz szukać narzędzia do zarządzania projektami i czasem oraz efektywnej komunikacji dla siebie lub firmy. Dziękuję!

Michał Śliwiński

Aby uzyskać więcej informacji o Nozbe, wejdź na naszą stronę WWW.

Fot.: Flickr / ChanMyaSoe na lic. CC BY NC-ND-2.0

Michael hyatt

Michael Hyatt

Autor bestsellerowej książki „Twoja e-platforma. Jak się wybić w świecie pełnym zgiełku”. Twórca Platform University i bijącego rekordy popularności internetowego kursu „5 Days to Your Best Year Ever”.