Zrezygnuj z e-maila w pracy

Michał Śliwiński — №1 z Krzysztofem Wysockim

GTD zespołowo: udostępniaj projekty!

Zapracowani profesjonaliści chętnie wykorzystują Nozbe, aby skuteczniej zarządzać czasem i projektami oraz sprawniej stosować zasady GTD (Getting Things Done). Choć wiele osób nie zdaje sobie z tego sprawy, to Nozbe umożliwia praktykowanie GTD w zespole. Dzięki naszemu narzędziu współpraca przebiega sprawniej i szybciej. Wystarczy, że stworzysz nowy projekt i udostępnisz go współpracownikom. Tym sposobem każdy może dodawać kolejne zadania, delegować je, komentować i śledzić postępy prac. To proste, przejrzyste i bezpieczne (połączenie z Nozbe jest szyfrowane za pomocą protokołu SSL) — przekonaj się oglądając krótki film:

Dołączyć może każdy — za darmo i za pomocą każdego urządzenia

Nie chcemy ograniczać dostępu do Twoich projektów, toteż z Nozbe korzystać mogą właściciele wszystkich dostępnych na rynku urządzeń mobilnych i komputerów. Pracujesz na kilku różnych urządzeniach? To nie problem — Twoje projekty będą zsynchronizowane i dostępne na każdej platformie. Bądź produktywny zawsze i wszędzie! Obejrzyj film, w którym Tomasz (CTO w Nozbe) i ja prezentujemy, jak współpracować przy projekcie, używając różnych smartfonów, tabletów i komputerów:

Przełom w pracy nad projektami — nowe funkcje Nozbe 1.9

Rok 2014 zaczynamy małą rewolucją. Najnowsza wersja Nozbe pozwoli Ci zrezygnować z e-maila przy pracy nad najbardziej nawet skomplikowanym projektem. To także silna motywacja dla Twoich współpracowników do korzystania z narzędzi takich jak Nozbe. Wszystko po to, by zwiększać efektywność Waszych działań i zespołowo stosować metodykę GTD. Sprawdź, jakie możliwości oferuje Nozbe 1.9.

Sponsorem Productive! Magazine jest Nozbe

Jak może wiesz, moja pasja to produktywność. Moją misją jest zaś pomaganie ludziom z całego świata w skutecznym organizowaniu działań i ich efektywnej realizacji. Dlatego też, jako twórca i CEO Nozbe, zdecydowałem się wydawać magazyn, który właśnie czytasz. Czasopismo dla Ciebie jest bezpłatne. Jednak przygotowanie go — nie :-) Koszty te pokrywa Nozbe. Polecam Nozbe kiedy będziecie szukali narzędzia do zarządzania projektami i czasem oraz efektywnej komunikacji dla siebie lub firmy. Dziękuję!

Aby uzyskać więcej informacji wejdź na naszą stronę WWW.

Michael sliwinski

Michał Śliwiński

Redaktor naczelny Productive! Magazine, twórca i CEO Nozbe (aplikacji do zarządzania czasem) oraz współautor bestsellerowej książki pt.: „#iPadOnly”.

Strona Michała Znajdź Michała na Twitterze Przeczytaj książkę #iPadOnly